Kniha návštěv

Mazec videa!

AKCE

MÍRA | 22.01.2015

Časově omezená akce na dresy a teplákové soupravy.

Rok 2015

Hanka | 31.12.2014

HEZKY NOVY ROK 2015 VÁM VŠEM PREJEME HPF

hala a turnaj

Petr Svoboda | 19.02.2014

ahojky holčiny v pátek hala odpadá a v sobotu je sraz ve 13.30 v Jílovém u Prahy

Nové stránky

Dolejší Svata a Olda | 24.09.2014

Zdravíme a držíme stále palečky. Stránky velmi pěkné !!! Článek naší brankářky je super. Jen tak dál.

Re: Nové stránky

Pavlína | 13.11.2014

Děkuji za pochvalu a dovolím si i za holky poděkovat vám, za vaší foto a fanouškovskou podporu :)

Dokopná :o))

Hoři | 04.11.2013

Ahoj,tak koukam ze moc lidi se k nam nepridalo..:o(..ale co tak nejak vim od Kozla tak rikal ze cca 15holek by melo jit urcite,no a co se tyce nas tak ja tech 15 napocital urcite,a o dalsich 4 presne jeste nevim,ale myslim ze pujdou take.Takze by nas mohlo jit tak kolem 30 a mozna vic..Je tu dalsi vec,ze toho 16.11.tam budou i myslivci :o((..takze hospoda asi pekne plna a i pekne zakoureno..je tu pak napad co takhle to udelat v kabinach,pivo,vino nejaky alkohol navic by se koupil nejak bychom se na to slozily a jidlo,nejake misy by kazdy prinesl neco pomalu..udelat to samozrejme tak ze by v kantyne nebyl nikdo,takovou malou samoobsuhu..:o))..tak co Vy na to,ale uz se nejak vyjadrujte casu uz neni tolik..

sobotní debakl

Pája | 04.11.2013

Jelikož mě ten sobotní zápas s Radlíkem pořád sžírá, nedá mi to sem nenapsat. Připadá mi, že čím víc si na soupeře věříme, tím horší výsledek pak máme. Měli bychom tak k zápasu přistupovat pořád stejně, ať se jedná o soupeře "slabšího" nebo soupeře vedoucího tabulku. I když po sobotě si přiznejme, že ti nejslabší jsme MY! Ano, fotbal nás baví, hrajeme to pro radost, ale myslím si, že občas by po to pro povzbuzení nejen nás samotných, ale také Petra (který si to už dost dlouho zaslouží), nějakou tu výhru také chtělo. Ano, nejde nám to, neproměníme šance, máme smůlu a soupeřkám to tam pak padne ani nevědí jak. Soustřeďme se proto na naší hru, každá sama na sebe, ať podá maximum a neřešme, jak píská rozhodčí a jak se chovají a co říkají soupeřky na hřišti. Chování ani jednoho z nich se nezmění, ba naopak si rozhodčího ještě více proti sobě popudíme. On stejně jinak pískat nebude, i kdybychom se na hřišti stavěly třeba na hlavu. To by nám mělo být snad zcela jasné. Raději bychom se měly soustředit na vlastní hru a neřešit ustavičně vše kolem! Díky.

Re: sobotní debakl

Páťa | 05.11.2013

Jo, sobota byla špatná. Sice tlak na bránu byl a to bych řekla docela slušnej, ale jak je nám souzeno, tak to tam prostě nepadlo. Kdyby padlo, tak zápas by se odvíjel úplně jinak. Myslím, že soupeřky chtěly více vyhrát a víc do toho daly srdíčko než my. Podřídili jsme se trošku jejich hře a po jejich prvním gólu už to měly daleko snažší. Chybělo tam to kousnutí a trošku větší šťáva. Ten druhý gól byl opravdu skvostný z jejich strany, ale přálo jim štěstí. Pak už to šlo samo. Ale některé z děvčat nevypouštěly a hrály až do konce s velkým nasazením. Také na to pořád musím myslet. Jak píše Pája musíme ke každému soupeři přistupovat stejně a s pocitem, že chceme vyhrát a nechat na hřišti vše, co jsme se doposud naučily. A hlavně nebát se vystřelit na bránu - to si myslím, že je naše velká slabina - zkusit vystřelit .... a ono to tam prostě začne padat. Spevnit nárt a poslat to tam. Moc nám všem držím palce a jsem ráda, že hraji právě s vámi.

Re: Re: sobotní debakl

Jindřiška | 08.11.2013

Dobře se to píše a ještě lépe se to čte:-(