4. Obory - Velká Lečice

12.09.2015 17:00

Mysleli jsme si, že to půjde samo. Konečně jsme do kolonky vstřelené góly připsaly dvě trefy - netradičně Hoři z penalty a ing. Tomáš Víšek vyhnal 113 pavouků v oborské šibenice. Petr Svoboda v bráně zabránil dvouciferné ostudě. Pepa Koc - jeden z nejmladších na hřišti, konečně zahrál, měli by si vzít příklad i někteří spoluhráči!!! Martin Rákosník ml. asistent hlavního rozhodčího na pomezní čáře.

Obory - Velká Lečice 6:2 (3:1)

Branky: 10. min. Lundák Petr (z pk), 24. min. Pinkas, 32. min. Tichý Zd., 47. min. a 76. min. Lundák Petr, 81. min. Tichý Zd. - 5. min. Hořák Jan (z pk), 86. min. Víšek Tomáš
Rozhodčí: Toužimský
Sestava Lečice:
Petr Svoboda 6, Jan Hořák 5,5, Pišta 6, Zdeněk Houska 6, Jan Srp 6, Libor Váňa 6, Pepa Koc 7, Fanda Holec (-), Fanda Dědina 5,5, Jar. Zboženský ml. 6,5, Pepa Hrbek 6
Střídání: 23. min. Petr Dědina ml. 5 místo Fandy Holce, 65. min. Tomáš Víšek 6 místo Petra Dědiny ml., 80. min. Jaroslav Zboženský st. místo Pepy Hrbka
Na lavičce připraven:  -

Hráč utkání: Pepa Koc
Žlutá karta: 66. min. Pepa Koc
Vedoucí mužstva: Patricie Kopečková
Trenér: Václav Dvořák
Chyběli: Lukáš Kostečka (nezájem o fotbal), Jan Kopeček (nezájem o fotbal), Martin Toman (nezájem o fotbal), Jakub Hořák (práce), Pepa Smetana (práce), Martin Rákosník ml. (zranění- natažené vazy v koleni), Zdeněk Zboženský (nohejbal)

Příští zápas odehrajeme v KocabAreně s týmem Obořiště, který se nachází po čtyřech odehraných kolech na 7. pozici se šesti body za dvě výhry nad Mokrovratama (3:1) a Kytínem (5:1). Dvě porážky obdrželi od Nového Knína (0:4) a Kamýku (1:5), se skorém 9:11. Začátek zápasu je naplánován už na 16:30 !!!